گیگ دانلود

۲۴,۸۴۵ بازدید

 

چطور میتونم به سایت شما اعتماد کنم ؟

گیگ دانلود از ابتدای شروع فعالیت خود ده ها سفارش اعم از دانلود و آپلود از شهرهای دور و نزدیک کشور عزیزمان داشته ، که همگی بدون کوچکترین مشکل انجام و به دست خریدار رسیده است.( نمونه از تاییدیه مشتری هایمان در صفحه اصلی موجود است ) . همچنین لوگوی نماد اعتماد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را نیز میتوانید در سمت چپ پایین سایت مشاهده کنید

تقسیم بندی دانلود به این صورت که برای تهرانی ها جدا و برای شهر های دیگر جدا هست دقیقا منظورتون چی هست ؟

برای راحتی دوستان عزیز ، عزیزانی که در تهران هستند در صورتی که حجمی بالای ۱ ترابایت دانلود یا آپلود داشته باشند میتوانند با پیک هارد خود را به آدرس گیگ دانلود ارسال کنند و در کمتر از یک هفته ( از ۱ ترابایت تا ۴ ترابایت دانلود ) هارد خود را تحویل بگیرند ( امکان مراجعه حضوری میسر است ).

و اما برای عزیزانی گه در سایر شهر ها هستند در صورتی که زمان تحویل فایل ها برایشان اهمیت دارد ، این افراد نیز میبایست در صورتی که حجم بالای ۹۰۰ گیگ دانلود یا آپلود داشته باشند ، هارد خود را به آدرس شرکت پست کرده و در کمتر از یک هفته ( از ۹۰۰ گیگ تا ۴ ترابایت دانلود ) هارد خود را تحویل بگیرند.

مدت زمان تحویل سفارشم چه زمانی خواهد بود ؟

به طور کلی در صورتی که لینک دانلود فایل های شما مستقیم باشد ، به ازای هر ۱۰۰ گیگ ۱ روز زمان نیاز خواهد بود. ( برای سفارشات ترابایتی کمتر ار بک هفته تا ۴ ترا ) . چنانچه لینک فایل ها مستقیم نبوده و نیازمند مستقیم سازی باشند ، ۲ روز برای هر ۱۰۰ گیگ در نظر گرفته خواهد شد؛همچنین در صورتی که نیاز به رایت فایل ها روی دی وی دی باشد ۱ روز نیز زمان خواهد برد.

من هارد ندارم ، چگونه میتوانم سفارش دانلود یا آپلود داشته داشته باشم ؟

در صورتی که هارد نداشته باشید ، می توانید تا سقف ۲۰۰ گیگ سفارش دانلود داشته باشید که بر روی دی وی دی رایت خواهد شد. ضمنا در صورت آپلود فایل ، میتوانید فایل های خود را بر روی دی وی دی رایت کرده و برای ما ارسال کنید.

من هارد دارم ، چگونه میتوانم سفارش دانلود یا آپلود داشته باشم ؟

در صورتی که هارد داشته باشید ، می بایست به آدرسی که از طریق تماس با پشتیبانی میگیرید،هاردتون رو ارسال کنید. ( هزینه ارسال هارد در مرحله اول بر عهده خریدار و در برگشت هارد ، هزینه ارسال بر عهده گیگ دانلود خواهد بود ).

ضمنا در آپلود فایل نیز میتوانید فایل های خود را بر روی هارد کپی کرده و برای ما ارسال کنید. ( در صورتی که حجم آپلودی بیشتر از ۲۰۰ گیگ باشد هزینه بازگشت هارد با پست بر عهده گیگ دانلود خواهد بود و در موارد کمتر از ۲۰۰ گیگ ، هم ارسال و هم بازگشت هارد با پست ، هزینه اش بر عهده مشتری خواهد بود. )

روش ارسال مرسوله به چه صورت می باشد ؟

به طور کلی ارسال تمامی سفارشات به دو صورت امکان پذیر است ؛ از طریق پست پیشتاز و پست ویژه که هزینه پست پیشتاز ۱۵ هزار تومان و پست ویژه ۲۸ هزار تومان می باشد.(در صورت درخواست مشتری ، امکان ارسال با تیپاکس نیز میسر است.)

مدت زمان ارسال از طریق پست چقدر هست ؟

پست پیشتاز بین ۱ تا ۳ روز ، پست ویژه کمتر از ۲۴ ساعت مرسوله را درب منزل/شرکت به شما تحویل خواهد داد.

حجم کلی فایل های خود را نمی دانم ، در اینصورت چه کار باید کرد ؟

البته محاسبه حجم کلی بر عهده مشتری می باشد و گیگ دانلود مسئولیتی نسبت به انجام این مورد ندارد. لذا در صورتی که موفق نشدید حجم کلی فایل های خود را حساب کنید ، از طریق تلگرام یا پشتیبانی زنده در تماس باشید و لینکهای دانلود را قبل از سفارش ارسال کنید تا حجم نهایی برآورد شود.

لینک مستقیم و غیر مستقیم چیست ؟

به بیان خیلی ساده و روان ، لینک مستقیم لینکی می باشد که به محض وارد کردن لینک در برنامه های دانلود کننده مانند دانلود منیجیر ؛ فایل قابل دانلود باشد. و اما هر لینکی به غیر از این روش باشد لینک غیر مستقیم نامیده می شود.

آیا دانلود فایل ها از لینک مستقیم و غیر مستقیم هزینه جداگانه دارد ؟

بله در صورتی که فایل های شما لینک دانلودشان مستقیم باشد ، هر گیگ ۹۰۰ تومان خواهد بود . اما در صورتی که لینک های دانلود غیر مستقیم باشند هزینه هر گیگ ۱۰۰۰ تومان محاسبه خواهد شد.

حجم کلی را به اشتباه وارد کرده ام و پرداخت هم انجام شده ، آیا مبلغ اضافه عودت داده خواهد شد ؟

لطفا دقت داشته باشید و حجم کلی خود را دقیق محاسبه کنید اگر که اشتباهی صورت گیرد ، در صورتی که سفارش شما کمتر از ۱۰۰ گیگ باشد با کسر ۱۵ درصد از مبلغ اضافه و همچنین ۵۰۰ تومان کارمزد بین بانکی ، به حساب شما واریز خواهد شد.

از سفارش خود منصرف شده ام ، آیا هزینه قابل عودت هست ؟

خیر ، و صرفا هزینه ای که برای پست و یا احیانا دی وی دی داده باشید ، با کسر ۵ درصد از مبلغ و ۵۰۰ تومان کارمزد بین بانکی ؛ عودت داده میشود.

هزینه هر دی وی دی و رایت آن چند هست ؟

هزینه هر دی وی دی و رایت آن ۵.۰۰۰ تومان می باشد . که دی وی دی ها از برند پرینکو بوده و کیفیت بالایی هم دارند.

چه فایل هایی میتوانم جهت دانلود و آپلود سفارش بدهم ؟

به طور کلی فایل هایی نظیر : فیلم ( مجاز و اخلاقی ) ، موسیقی ، بازی ، دیتا پلی استیشن و هر گونه فایلی که مد نظر شما بوده و مغایرتی با قوانین جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد.

آیا دانلود از تورنت امکان پذیر است ؟

بله ، در این مورد لطفا دقت داشته باشید که فایل های تورنتی به شدت حساس بوده و سرعت دانلود از تورنت دارای نوسان می باشد ، لذا حتما قبلا سید تورنت ها را چک کرده تا مشکلی در دانلود صورت نگیرد.

شماره تماس شما برای گفتگو و مشاوره چیست ؟

شماره تماس مدیریت وبسایت ، ۰۹۰۳۸۲۶۷۸۷۱ می باشد.